Forumul Blogurilor Culinare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 Flags_1
Ultimele subiecte
» vesti triste
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 EmptySam Feb 09, 2019 6:12 pm Scris de Geta

» POEZII SI POETI
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 EmptySam Feb 03, 2018 8:53 pm Scris de Geta

» Sa ne amuzam
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 EmptySam Dec 09, 2017 4:32 pm Scris de Geta

» GLUME, BANCURI
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 EmptyMier Dec 06, 2017 3:42 pm Scris de Geta

» cutiuta cu pozele mele
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 EmptyVin Noi 03, 2017 6:51 pm Scris de Geta

»  La o altfel de cafea 2
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 EmptyVin Noi 03, 2017 3:20 pm Scris de Geta

» CUGETARI......
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 EmptyVin Oct 06, 2017 10:24 pm Scris de Geta

» La multi ani "Fete si baieti in bucatarie " !
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 EmptyDum Dec 25, 2016 6:35 pm Scris de Geta

» curiozitati
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 EmptyJoi Sept 29, 2016 6:09 pm Scris de Geta

» Ce muzica ascultam
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 EmptyMier Iul 13, 2016 8:29 pm Scris de Geta

» Ce citim ...
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 EmptyMar Iul 12, 2016 9:14 pm Scris de Geta

» Lulu - La multi ani !
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 EmptyVin Mai 13, 2016 2:40 pm Scris de Geta

» Rugaciune pentru omenire
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 EmptyDum Apr 24, 2016 5:50 pm Scris de Geta

» La o altfel de cafea 2
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 EmptyDum Apr 17, 2016 3:51 pm Scris de Geta

» La multi ani Diana!
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 EmptyMier Apr 06, 2016 12:47 pm Scris de Doina Ghidu

» La multi ani Doina Ghidu!
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 EmptyMier Apr 06, 2016 12:47 pm Scris de Doina Ghidu

» Paste fericit!
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 EmptySam Mar 26, 2016 10:58 pm Scris de Geta

» Gabi -La multi ani !
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 EmptyVin Mar 18, 2016 10:55 pm Scris de Geta

» ARTA SI ARTISTI
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 EmptyDum Feb 14, 2016 10:41 pm Scris de Geta

» Colinde, colinde...
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 EmptyMar Dec 22, 2015 2:01 pm Scris de Geta

» La multi ani Delia
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 EmptyDum Dec 06, 2015 3:46 pm Scris de martagabriela

» La o altfel de cafea 2
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 EmptyVin Noi 20, 2015 8:15 am Scris de iuli

» Donare de sange
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 EmptyMar Noi 03, 2015 11:04 am Scris de Doina Ghidu

» LA MULTI ANI DOINITA VARGA!
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 EmptyLun Oct 05, 2015 11:07 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Nico- 15 septembrie
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 EmptyMier Sept 16, 2015 6:03 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Daniela- 9 sept
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 EmptyMier Sept 09, 2015 6:13 pm Scris de Daniela

» Noi si nepotii
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2015 7:41 am Scris de Sidy

» CASATORIE aniversari
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 EmptyMier Sept 02, 2015 11:02 pm Scris de martagabriela

» LA MULTI ANI ,MONE-OOOOOOOOKKKKKKKKKEEEEEEYYYYYYYYYY
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 EmptyJoi Aug 27, 2015 7:15 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Anena !
Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 EmptyVin Aug 14, 2015 10:57 pm Scris de maria mihalache

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
ImageShack
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti

+16
Nicuvar
anena
Angela-Marinela
Geta
Admin
Mom_of_3
maria elena
martagabriela
silvi0ara
iuli
Doina Ghidu
mari
Sidy
delia
alina 42
maria mihalache
20 participanți

Pagina 2 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

In jos

Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti

Mesaj  mari Joi Aug 23, 2012 2:39 pm

Cristinuca locul sigur o sa-l stim doar dupa ce ni-l spune Gaby. Oricum este in centru.. Pe Magheru sau in zona. Nu te lasam eu asa in ceata, doar ca inca nu stim unde o sa-i cazeze firma la care apeleaza ei in fiecare an.
Am zis eu ca pana la intalnire o sa tot avem ce discuta.....
mari
mari

Mesaje : 1054
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 74
Localizare : bucuresti

http://mamaluialex.blogspot.com

Sus In jos

Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti

Mesaj  martagabriela Joi Aug 23, 2012 5:05 pm

Cristinuco,inca nu stim sigur daca va fi tot linga Sala Palatului(biserica Kretzulescu) sau pe Magheru.
Vom sti saptamina viitoare caci vrem si parcare.o sa va spunem SIGURimediat cum ne anunta
martagabriela
martagabriela

Mesaje : 682
Data de inscriere : 03/09/2011
Varsta : 75
Localizare : in Romania =Bacau ..afara ..Sudan (Khartoum

http://ga-tourism.com

Sus In jos

Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti

Mesaj  maria elena Joi Aug 23, 2012 10:17 pm

Ce-mi place agitatia vostra pt intalnire.
maria elena
maria elena

Mesaje : 294
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 68
Localizare : Ardeal

http://www.dulcesarat.blogspot.com

Sus In jos

Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti

Mesaj  Mom_of_3 Vin Aug 24, 2012 1:34 am

maria elena a scris:Ce-mi place agitatia vostra pt intalnire.

Idem!! abia astept poze!
Mom_of_3
Mom_of_3

Mesaje : 116
Data de inscriere : 24/10/2011
Localizare : USA

Sus In jos

Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti

Mesaj  Vizitato Mar Aug 28, 2012 11:19 am

Hai, fetelor, ca nu mai e mult si ne vedem Razz Uiiiiiiiiii, de-abia astept! Pana la urma cine vine? De baieti stiti ceva? Sper sa avem vreme frumoasa Cool Alooo, luuuumeeee!!!!!Dati o veste! Pup!

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti

Mesaj  martagabriela Mar Aug 28, 2012 11:43 am

Cristinuco, ai rabdare. Iti spun tie dar nici eu nu am.
Probabil pina in ultima zi nu vom sti sigur cine va putea veni, dar,speram sa fim cit mai multe ...baieti nu stim. Oricum daca va fi in Buc. Il vom invita pe prietenul de anul trecut care a mers cu noi in Cismigiu si care a fost amb. in Sudan
martagabriela
martagabriela

Mesaje : 682
Data de inscriere : 03/09/2011
Varsta : 75
Localizare : in Romania =Bacau ..afara ..Sudan (Khartoum

http://ga-tourism.com

Sus In jos

Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti

Mesaj  Vizitato Mar Aug 28, 2012 11:45 am

Gabita, ar fi superb! Dar baieti avem, cum......Dl Mone!!! Sau il lasi acasa, il pedepsesti?

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti

Mesaj  martagabriela Mar Aug 28, 2012 12:04 pm

Cum asa Cristina? Mone vine, ca-i prieten cu fetele.
Dar am o rugaminte FARA DOMNUL! CA INTRE PRIETENI CHIT CA SINTEM "COPTI BINE"
martagabriela
martagabriela

Mesaje : 682
Data de inscriere : 03/09/2011
Varsta : 75
Localizare : in Romania =Bacau ..afara ..Sudan (Khartoum

http://ga-tourism.com

Sus In jos

Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti

Mesaj  martagabriela Mar Aug 28, 2012 12:04 pm

Cum asa Cristina? Mone vine, ca-i prieten cu fetele.
Dar am o rugaminte FARA DOMNUL! CA INTRE PRIETENI CHIT CA SINTEM "COPTI BINE"
martagabriela
martagabriela

Mesaje : 682
Data de inscriere : 03/09/2011
Varsta : 75
Localizare : in Romania =Bacau ..afara ..Sudan (Khartoum

http://ga-tourism.com

Sus In jos

Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti

Mesaj  Vizitato Mar Aug 28, 2012 12:09 pm

Hai ca mi-a placut chestia cu coptul!!!Na, bine, scumpilor, imi cer mii de scuze!!!Sau nici astea nu se accepta decat PERSONAL??? I love you I love you I love you Abia astept!!! Mariutza, in afara de no, cele anuntate pe aici, cine mai vine, mami? Anena, ar fi extraordinar de ati putea veni! bounce bounce bounce bounce Na, vezi? Am inceput sa tzopai Razz

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti

Mesaj  martagabriela Mar Aug 28, 2012 12:19 pm

Personal si cu pupici!!!!!!!!!!!
martagabriela
martagabriela

Mesaje : 682
Data de inscriere : 03/09/2011
Varsta : 75
Localizare : in Romania =Bacau ..afara ..Sudan (Khartoum

http://ga-tourism.com

Sus In jos

Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti

Mesaj  Vizitato Mar Aug 28, 2012 12:23 pm

Ohohoooooooooooooooo!!!!!!!!!!!! Musai!!!!! Sau mai ai nevoie de confirmari? Dar cine mai vine, ai vreo veste? Va pupic!

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti

Mesaj  martagabriela Mar Aug 28, 2012 12:25 pm

Meri se ocupa cu citirea catalogului.
Eu trimitSMS cu o zi inainte de a pleca
martagabriela
martagabriela

Mesaje : 682
Data de inscriere : 03/09/2011
Varsta : 75
Localizare : in Romania =Bacau ..afara ..Sudan (Khartoum

http://ga-tourism.com

Sus In jos

Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti

Mesaj  Vizitato Mar Aug 28, 2012 12:31 pm

Aha, ok! Mariutza cea cu palariutza !!!!! study bounce sunny

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti

Mesaj  martagabriela Mar Aug 28, 2012 12:35 pm

Meri ai citit?
Cristinuca iti scrie poezii Very Happy
martagabriela
martagabriela

Mesaje : 682
Data de inscriere : 03/09/2011
Varsta : 75
Localizare : in Romania =Bacau ..afara ..Sudan (Khartoum

http://ga-tourism.com

Sus In jos

Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti

Mesaj  Vizitato Mar Aug 28, 2012 12:42 pm

Da, am calcat in cultura cu noaptea-n cap Razz Mi-am bagat nasucul(!!!!) in poeziile Getutei I love you

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti

Mesaj  alina 42 Mier Aug 29, 2012 1:31 am

Eu sunt prima la catalog !!!!! bounce bounce bounce
Abia astept sa ne revedem !!!!! si sper sa fim cat mai multi !!! Eu sper sa mai aduc si alti prieteni cu mine !!! Laughing Cool bounce bounce bounce lol! lol! lol!
alina 42
alina 42

Mesaje : 420
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti

Mesaj  mari Mier Aug 29, 2012 7:06 am

Ce agitatie pe aici!!!!!
Cristinuca vad eu ca nu ai alta treaba decat sa te iei de mine!!!!
Mai ai un picut de rabdare ca o sa stim si cine vine cat mai curand. Sa se mai apropie data...
Deocamdata Adrian n-a raspuns in nici un fel...Il mai asteptam!!
Silvy n-a terminat inca de impachetat pentru Laura...
Cred ca surpriza Alinei se numeste Iuliana, dar nu sunt sigura...
mari
mari

Mesaje : 1054
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 74
Localizare : bucuresti

http://mamaluialex.blogspot.com

Sus In jos

Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti

Mesaj  Vizitato Mier Aug 29, 2012 10:44 am

Mari, scumpa mea, cum sa ma iau de tine? Fereasca sfantul!!! Embarassed N-am vrut sa te necajesc Rolling Eyes Alinuta, ar fi bine sa ne strangem gasca mare si, de ar putea sa vina si Adi ar fi super!

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti

Mesaj  iuli Mier Aug 29, 2012 10:52 am

Marianaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa surpriza Alinei nu mai sunt eu.........Alina v-a veni asa cum vine Mos Craciun cu surprize fel de fel........dar........ Laughing il las pe Mos Craciun sa va surprinda Very Happy
iuli
iuli

Mesaje : 907
Data de inscriere : 29/08/2011
Varsta : 68
Localizare : Craiova

Sus In jos

Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti

Mesaj  silvi0ara Mier Aug 29, 2012 11:08 am

Mari,de data asta si eu vin.Cu impachetatul s-a rezolvat.
Si eu abia astept sa va revad si sa cunosc personal pe Cristina si Doina,si Iuli daca nu ma insel eu.? Very Happy
silvi0ara
silvi0ara

Mesaje : 402
Data de inscriere : 15/09/2010
Varsta : 66

http://silvia-gusturisiarome.blogspot.com/

Sus In jos

Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti

Mesaj  Vizitato Mier Aug 29, 2012 11:09 am

Silvia, draga mea, si eu abia astept sa te cunosc! Mama, ce gasca mare se face !!!

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 Empty Scuze

Mesaj  Admin Mier Aug 29, 2012 1:08 pm

Imi cer scuze ca nu am mai intrat de mult pe aici.
A murit socrul meu si ... restul stiti si voi.
Cand stiti data exacta sa imi spuneti ca sa vad ce pot face , bineinteles ca as vrea sa vin, dar nu depinde numai de mine.
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 201
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 68
Localizare : bucuresti

http://blogdesignstudio.blogspot.com

Sus In jos

Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti

Mesaj  Geta Mier Aug 29, 2012 1:30 pm

Condoleante si somn lin Sad
Geta
Geta

Mesaje : 2400
Data de inscriere : 06/08/2012
Varsta : 67
Localizare : Timisoara

Sus In jos

Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti

Mesaj  Vizitato Mier Aug 29, 2012 1:59 pm

Admin a scris:Imi cer scuze ca nu am mai intrat de mult pe aici.
A murit socrul meu si ... restul stiti si voi.
Cand stiti data exacta sa imi spuneti ca sa vad ce pot face , bineinteles ca as vrea sa vin, dar nu depinde numai de mine.
Condoleante! Domnul sa-l odihneasca!

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti - Pagina 2 Empty Re: Intalnirea gustoaselor de la Bucuresti

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum