Forumul Blogurilor Culinare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 Flags_1
Ultimele subiecte
» vesti triste
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 EmptySam Feb 09, 2019 6:12 pm Scris de Geta

» POEZII SI POETI
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 EmptySam Feb 03, 2018 8:53 pm Scris de Geta

» Sa ne amuzam
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 EmptySam Dec 09, 2017 4:32 pm Scris de Geta

» GLUME, BANCURI
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 EmptyMier Dec 06, 2017 3:42 pm Scris de Geta

» cutiuta cu pozele mele
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 EmptyVin Noi 03, 2017 6:51 pm Scris de Geta

»  La o altfel de cafea 2
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 EmptyVin Noi 03, 2017 3:20 pm Scris de Geta

» CUGETARI......
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 EmptyVin Oct 06, 2017 10:24 pm Scris de Geta

» La multi ani "Fete si baieti in bucatarie " !
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 EmptyDum Dec 25, 2016 6:35 pm Scris de Geta

» curiozitati
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 EmptyJoi Sept 29, 2016 6:09 pm Scris de Geta

» Ce muzica ascultam
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 EmptyMier Iul 13, 2016 8:29 pm Scris de Geta

» Ce citim ...
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 EmptyMar Iul 12, 2016 9:14 pm Scris de Geta

» Lulu - La multi ani !
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 EmptyVin Mai 13, 2016 2:40 pm Scris de Geta

» Rugaciune pentru omenire
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 EmptyDum Apr 24, 2016 5:50 pm Scris de Geta

» La o altfel de cafea 2
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 EmptyDum Apr 17, 2016 3:51 pm Scris de Geta

» La multi ani Diana!
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 EmptyMier Apr 06, 2016 12:47 pm Scris de Doina Ghidu

» La multi ani Doina Ghidu!
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 EmptyMier Apr 06, 2016 12:47 pm Scris de Doina Ghidu

» Paste fericit!
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 EmptySam Mar 26, 2016 10:58 pm Scris de Geta

» Gabi -La multi ani !
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 EmptyVin Mar 18, 2016 10:55 pm Scris de Geta

» ARTA SI ARTISTI
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 EmptyDum Feb 14, 2016 10:41 pm Scris de Geta

» Colinde, colinde...
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 EmptyMar Dec 22, 2015 2:01 pm Scris de Geta

» La multi ani Delia
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 EmptyDum Dec 06, 2015 3:46 pm Scris de martagabriela

» La o altfel de cafea 2
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 EmptyVin Noi 20, 2015 8:15 am Scris de iuli

» Donare de sange
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 EmptyMar Noi 03, 2015 11:04 am Scris de Doina Ghidu

» LA MULTI ANI DOINITA VARGA!
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 EmptyLun Oct 05, 2015 11:07 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Nico- 15 septembrie
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 EmptyMier Sept 16, 2015 6:03 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Daniela- 9 sept
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 EmptyMier Sept 09, 2015 6:13 pm Scris de Daniela

» Noi si nepotii
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 EmptyDum Sept 06, 2015 7:41 am Scris de Sidy

» CASATORIE aniversari
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 EmptyMier Sept 02, 2015 11:02 pm Scris de martagabriela

» LA MULTI ANI ,MONE-OOOOOOOOKKKKKKKKKEEEEEEYYYYYYYYYY
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 EmptyJoi Aug 27, 2015 7:15 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Anena !
Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 EmptyVin Aug 14, 2015 10:57 pm Scris de maria mihalache

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
ImageShack
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


Cind ne intinim la Alba Iulia?

+12
Munteanu Eugenia
silvi0ara
iuliana_28
iuli
Doinavar
mari
Doina Ghidu
alina 42
martagabriela
Sidy
maria mihalache
anena
16 participanți

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  mari Sam Mar 23, 2013 7:01 am

Dupa cum am mai spus, eu n-am nici o problema cu data ! E bine oricum!
Deci eu vin!
Hai sariti! Voi ceilalti ce ziceti?
Numai noi am vorbit pana acum.
Silvia? Nico? Geta? Diana?
Doinita si Nicusor voi doar in iunie puteti?
Delia nu o sa vina ca ea pleaca din 14 iunie in Germania si lipseste toata vara.
mari
mari

Mesaje : 1054
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 74
Localizare : bucuresti

http://mamaluialex.blogspot.com

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  alina 42 Sam Mar 23, 2013 9:23 am

Gabi, indiferent de data, imi voi sarbatori ziua impreuna cu voi ! Sper ca timpul sa tina cu noi, pentru a merge la gratar la iarba verde, iar daca va ploua, vom face gratarul la pensiune ! Sper ca Anena sa reuseasca sa ne rezerve locuri tot la Perla Muresului , pentru ca a fost tare fain ! Deci, sambata la pranz, sunteti invitatii mei lol! si vom chefui ( sau mai bine seara, sa putem chefui fara restrictii) ???!!!!!!! lol! cheers vom hotari atunci !
alina 42
alina 42

Mesaje : 420
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  martagabriela Sam Mar 23, 2013 1:24 pm

NOI ABIA ASTEPTAM!!!!!!!!!!!
NUMAI SA DEA DUMNEZEU SA FIE TOTUL BINE PINA ATUNCI
martagabriela
martagabriela

Mesaje : 682
Data de inscriere : 03/09/2011
Varsta : 75
Localizare : in Romania =Bacau ..afara ..Sudan (Khartoum

http://ga-tourism.com

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  Doinavar Sam Mar 23, 2013 2:16 pm

mari a scris:
Silvia? Nico? Geta? Diana?
Doinita si Nicusor voi doar in iunie puteti?
Noi venim oricand si oricum.
Inca nu stim cati vom fi: 2,3,4 sau 5. Laughing
Doinavar
Doinavar

Mesaje : 176
Data de inscriere : 27/08/2011
Varsta : 67

http://nicuvar.wordpress.com/

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  Sidy Sam Mar 23, 2013 2:27 pm

Pai daca vrei seara la Perla Muresului, atunci ACOLO ar trebui sa facem si cheful, nu ???Cu mici si ci gratare, si ce o sa mai fie....
Noi sa fim sanatosi !
Sidy
Sidy

Mesaje : 1668
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 68
Localizare : Oradea

http://sidyskitchen.blogspot.com/

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  alina 42 Sam Mar 23, 2013 2:35 pm

martagabriela a scris:NOI ABIA ASTEPTAM!!!!!!!!!!!
NUMAI SA DEA DUMNEZEU SA FIE TOTUL BINE PINA ATUNCI

si eu abia astept , si cu siguranta totul o sa fie bine cu ajutorul lui Dumnezeu !
Sidy, unde hotaraste gasca, acolo vom chefui !!! lol! cheers bounce
Imi pare rau ca nu poate veni si Delia cu familia !!! Crying or Very sad
alina 42
alina 42

Mesaje : 420
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  martagabriela Sam Mar 23, 2013 5:09 pm


Speram sa ii revedem cu bine in toamna alaturi de Fernando
martagabriela
martagabriela

Mesaje : 682
Data de inscriere : 03/09/2011
Varsta : 75
Localizare : in Romania =Bacau ..afara ..Sudan (Khartoum

http://ga-tourism.com

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  maria mihalache Sam Mar 23, 2013 7:55 pm

pun si eu o intrebare..............locatia ramane aceiasi ca si anul trecut?..............mie una mi-a placut Perla Muresului dar intotdeauna imi place sa mai incerc si altceva nou.......dar daca se hotarasete tot acolo chiar ca nu am nimic impotriva,eu mi-am spus doar parerea mea!
maria mihalache
maria mihalache

Mesaje : 583
Data de inscriere : 25/08/2011

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  mari Dum Mar 24, 2013 7:37 am

Medi, stii ca Mone zicea ceva de lipsa aerului conditionat. Poate si-au pus intre timp sau poate Anena gaseste o alta locatie, la fel de faiana, dar cu aer conditionat.
Acum depinde si cum v-a fi vremea in perioada aia.
mari
mari

Mesaje : 1054
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 74
Localizare : bucuresti

http://mamaluialex.blogspot.com

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  maria mihalache Dum Mar 24, 2013 5:22 pm

Da Mari mi-am adus aminte .
Acuma urmeaza ca Anena sa ne faca propuneri pentru locatie..................eu una sincera sa fiu mi-as dori mai pe la periferie nu in centru,dar asta nu depinde numai de mine,cum doriti si voi si pana la urma eu ma pliez dupa voi..................important este sa fim sanatosi si sa ne vedem cu bine!
maria mihalache
maria mihalache

Mesaje : 583
Data de inscriere : 25/08/2011

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  mari Lun Mar 25, 2013 8:15 am

Hai Maria Mihalache ca vorbim doar noi doua!
Alte inscrieri???????????
mari
mari

Mesaje : 1054
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 74
Localizare : bucuresti

http://mamaluialex.blogspot.com

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  martagabriela Lun Mar 25, 2013 8:38 am

Buna dimineata
Am inceput sa visam intilnirea
Medi are dreptate cu locatia.George nu vine?
Mone ii multumeste lui Mari ca si-a amintit de AC,da nu ar fi rau dar nu e problema daca nu s-o face prea cald.oricum noi avem un ventilator.
Fetelor am emotii mari,ma gindesc la spatele si piciorul lui Mone, sa nu avem probleme la venit.

martagabriela
martagabriela

Mesaje : 682
Data de inscriere : 03/09/2011
Varsta : 75
Localizare : in Romania =Bacau ..afara ..Sudan (Khartoum

http://ga-tourism.com

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  Doina Ghidu Lun Mar 25, 2013 8:41 am

Nu, nu, sa nu aveti probleme, Gabi! Aveti grija de voi, nu faceti efort, ca sa nu se declanseze iar durerile. Trebuie sa fiti bine, ca sa puteti veni!
Abia astept, si eu, sa ne revedem. Doamne ce frumos va fi!
Doina Ghidu
Doina Ghidu

Mesaje : 1312
Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  martagabriela Lun Mar 25, 2013 8:48 am

Da Doinita si noi abia asteptam sa ne revedem si ne rugam la Dumnezeu ca totul sa fie bine
Va sarutam si o saptamina minunata
martagabriela
martagabriela

Mesaje : 682
Data de inscriere : 03/09/2011
Varsta : 75
Localizare : in Romania =Bacau ..afara ..Sudan (Khartoum

http://ga-tourism.com

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  alina 42 Lun Mar 25, 2013 9:00 am

Gabi si Mone, cu siguranta totul o sa fie bine, iar cu ajutorul Lui Dumnezeu, o sa ne revedem in fiecare an , multi ani de acum incolo !
Cat despre locatie, nu cred ca o sa fie asa de cald in perioada in care s-a fixat intalnirea.
Mi-e una mi-ar place sa mergem tot la Perla Muresului ! Mi-au placut proprietarii pensiunii. Oameni tare faini si cu bun simt ! si cred ca si Anenei i-ar fi mai usor sa nu mai piarda timpul sa caute !
Dar nu conteaza locatia ! conteaza sa fim impreuna !
Draga de Anena este singura in masura sa ne spuna unde este cel mai bine !
alina 42
alina 42

Mesaje : 420
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  anena Lun Mar 25, 2013 9:20 am

Ma bucur ca ati stabilit o data. Pentru mine e bine oricind...nu plec niciunde.In luna mai parintii mei pleaca la sora mea pt mai mult timp, asa ca eu ramin pe post de paznic pentru toate casele.
Cit despre cazare, cu aer conditionat ,in afara de cea de linga stadion, Steaua Nordului, mai sunt doua , dar au niste preturi....sau , un hotel.Dar nu cred ca va va placea la hotel, nu este acelasi lucru ca o pensiune.
mai este pensiunea la care am mincat cu Sidy si cu Gabi si Delia, acum doi ani.Va pun linkul.Doar ca este chiar in afara orasului, la vreo 7-8 km de oras.
http://www.drumuldragostei.ro/cazare.html
anena
anena

Mesaje : 564
Data de inscriere : 14/09/2010
Varsta : 65
Localizare : Alba Iulia

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  iuli Lun Mar 25, 2013 11:13 am

Daca totul e OK pina la fixarea datei de intilnire si a locatiei,eu sunt de acord cu ce se va hotari,nu-i problema,sanatosi sa fim Embarassed
iuli
iuli

Mesaje : 907
Data de inscriere : 29/08/2011
Varsta : 68
Localizare : Craiova

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  iuliana_28 Lun Mar 25, 2013 1:32 pm

Buna ziua tuturor , daca nu intervine nimic pana atunci ( si sper din toata inima sa nu fie) puteti conta si pe mine , dar vom fi doua persoane Smile .
iuliana_28
iuliana_28

Mesaje : 36
Data de inscriere : 12/10/2011
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  mari Lun Mar 25, 2013 9:12 pm

Mi-e mi-a placut pensiunea Perla muresului. Poate n-o sa fie prea cald sa mergem tot acolo! lol! lol!
mari
mari

Mesaje : 1054
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 74
Localizare : bucuresti

http://mamaluialex.blogspot.com

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  alina 42 Lun Mar 25, 2013 11:04 pm

Si eu imi doresc sa mergem tot la Perla Muresului ! Acolo putem bea cea mai buna bere la halba !!! Cu siguranta la inceputul lui iulie nu este asa de cald ca in mijlocul lui august ! Si au si preturi pentru buzunarele noastre ! ceea ce este cel mai important !
alina 42
alina 42

Mesaje : 420
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 60
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  Doina Ghidu Mar Mar 26, 2013 7:48 am

Si mie mi-a placut foarte mult la Perla Muresului. Iar gazdele sunt niste persoane deosebite. V-am spus ca i-am vazut si la "Cireasa de pe tort"? Parca v-am spus. Da, da Alina, asa o bere ca acolo...chiar nu am mai baut! Si preturile sunt civilizate. Da, ar fi excelent sa stam tot acolo. Daca se mai poate, bineinteles.
Iuliana, foarte bine ca veti fi doi. Foarte frumos din partea lui ca vrea sa te insoteasca.
Doina Ghidu
Doina Ghidu

Mesaje : 1312
Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  maria mihalache Mar Mar 26, 2013 8:16 am

ete,de ce le-a placut lor la Perla Muresului.........hahaha......ca au baut bere aburita..............hihihi.
Intradevar despre gazede ce pot sa spun decat....................JOS PALARIA!.................sunt MINUNATI!
Dar hai sa vedem ce spune si Gaby si Mone.
Si Alina asta vara nu era august cand am fost la Alba-Iulia,era tot iulie.
maria mihalache
maria mihalache

Mesaje : 583
Data de inscriere : 25/08/2011

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  silvi0ara Mar Mar 26, 2013 9:42 am

Tare greu sa intra la subiectul asta,nu stiu ce se intampla ca nu sata scrisul.
In principiu si eu sunt de acord cu data de intalnire,si Nico cu care am vorbit ieri este de acord,dar nu stiu inca ce o sa fac in luna iulie.Noi ne programam vacanta in functir de cand poate sotul sa-si ia concediu.Daca nu se iveste ceva pe parcurs sigur o sa fim si noi acolo,adica eu si Nico.Locatia am inteles ca este frumoasa,pentru noi nu conteaza,important este sa fim impreuna cu voi. Very Happy
silvi0ara
silvi0ara

Mesaje : 402
Data de inscriere : 15/09/2010
Varsta : 66

http://silvia-gusturisiarome.blogspot.com/

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  maria mihalache Mar Mar 26, 2013 10:53 am

ai dreptate Silvioara si la mine se intampla la fel................am crezut ca la mine este ceva defect.................hihihi.
maria mihalache
maria mihalache

Mesaje : 583
Data de inscriere : 25/08/2011

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  Doina Ghidu Mar Mar 26, 2013 11:31 am

De la mine se intra fara probleme pe topicul asta.
Medi, nu mai spune, ca de cate ori ma gandesc cum ne servea berea baiatul acela....imi ploua in gura! Mie oricum imi place berea vara! Si inghetata tot timpul, nu numai vara! Laughing Of, abia astept sa ne intalnim si sa poata sa vina cat mai multe fete! Ce frumos va fi!
Doina Ghidu
Doina Ghidu

Mesaje : 1312
Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Cind ne intinim la Alba Iulia? - Pagina 2 Empty Re: Cind ne intinim la Alba Iulia?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum