Forumul Blogurilor Culinare
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 Flags_1
Ultimele subiecte
» vesti triste
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 EmptySam Feb 09, 2019 6:12 pm Scris de Geta

» POEZII SI POETI
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 EmptySam Feb 03, 2018 8:53 pm Scris de Geta

» Sa ne amuzam
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 EmptySam Dec 09, 2017 4:32 pm Scris de Geta

» GLUME, BANCURI
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 EmptyMier Dec 06, 2017 3:42 pm Scris de Geta

» cutiuta cu pozele mele
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 EmptyVin Noi 03, 2017 6:51 pm Scris de Geta

»  La o altfel de cafea 2
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 EmptyVin Noi 03, 2017 3:20 pm Scris de Geta

» CUGETARI......
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 EmptyVin Oct 06, 2017 10:24 pm Scris de Geta

» La multi ani "Fete si baieti in bucatarie " !
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 EmptyDum Dec 25, 2016 6:35 pm Scris de Geta

» curiozitati
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 EmptyJoi Sept 29, 2016 6:09 pm Scris de Geta

» Ce muzica ascultam
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 EmptyMier Iul 13, 2016 8:29 pm Scris de Geta

» Ce citim ...
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 EmptyMar Iul 12, 2016 9:14 pm Scris de Geta

» Lulu - La multi ani !
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 EmptyVin Mai 13, 2016 2:40 pm Scris de Geta

» Rugaciune pentru omenire
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 EmptyDum Apr 24, 2016 5:50 pm Scris de Geta

» La o altfel de cafea 2
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 EmptyDum Apr 17, 2016 3:51 pm Scris de Geta

» La multi ani Diana!
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 EmptyMier Apr 06, 2016 12:47 pm Scris de Doina Ghidu

» La multi ani Doina Ghidu!
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 EmptyMier Apr 06, 2016 12:47 pm Scris de Doina Ghidu

» Paste fericit!
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 EmptySam Mar 26, 2016 10:58 pm Scris de Geta

» Gabi -La multi ani !
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 EmptyVin Mar 18, 2016 10:55 pm Scris de Geta

» ARTA SI ARTISTI
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 EmptyDum Feb 14, 2016 10:41 pm Scris de Geta

» Colinde, colinde...
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 EmptyMar Dec 22, 2015 2:01 pm Scris de Geta

» La multi ani Delia
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 EmptyDum Dec 06, 2015 3:46 pm Scris de martagabriela

» La o altfel de cafea 2
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 EmptyVin Noi 20, 2015 8:15 am Scris de iuli

» Donare de sange
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 EmptyMar Noi 03, 2015 11:04 am Scris de Doina Ghidu

» LA MULTI ANI DOINITA VARGA!
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 EmptyLun Oct 05, 2015 11:07 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Nico- 15 septembrie
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 EmptyMier Sept 16, 2015 6:03 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Daniela- 9 sept
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 EmptyMier Sept 09, 2015 6:13 pm Scris de Daniela

» Noi si nepotii
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 EmptyDum Sept 06, 2015 7:41 am Scris de Sidy

» CASATORIE aniversari
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 EmptyMier Sept 02, 2015 11:02 pm Scris de martagabriela

» LA MULTI ANI ,MONE-OOOOOOOOKKKKKKKKKEEEEEEYYYYYYYYYY
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 EmptyJoi Aug 27, 2015 7:15 pm Scris de martagabriela

» La multi ani Anena !
 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 EmptyVin Aug 14, 2015 10:57 pm Scris de maria mihalache

Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Calendar Calendar

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
ImageShack
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata


La o altfel de cafea 2

+16
maria mihalache
Geta
Vicky P.
Nicuvar
mari
husni
martagabriela
iuli
Sidy
Mom_of_3
Daniela
stoi_mimi
alina 42
delia
anena
silvi0ara
20 participanți

Pagina 28 din 29 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Urmatorul

In jos

 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 Empty Re: La o altfel de cafea 2

Mesaj  Geta Joi Oct 15, 2015 8:41 pm

bătrînul parc doarme
cu picioarele goale
un cîine îl încălzeşte cu blana lui
seamănă cu o vioară captivă de-o viaţă
împreună cu un fluture în plasa lui
a murit de multe ori cînd şi-a vîndut sufletul
ca un lăutar anonim fără bani
trunchiurile cu pielea subţire
se desfac la ultimul nasture
şi se îmbrăţişează .

statuile nu dorm au viaţa lor
ele se plimbă şi poartă în piept
inimile unor vieţuitoare
care au trăit tot felul de relaţii
unele sunt pudice nu se uită la nuduri
bătrînul crede că ele nu au remuşcări
dureri sau suferinţe.


Buma seara ,Cmelia am vazut filmul multumesc ecum urmaresc un serial turcesc trandafirul negru,e fain ,va pup pe toate Smile
Geta
Geta

Mesaje : 2400
Data de inscriere : 06/08/2012
Varsta : 67
Localizare : Timisoara

Sus In jos

 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 Empty Re: La o altfel de cafea 2

Mesaj  Sidy Joi Oct 22, 2015 1:13 pm

Cam bate vantul pe aici...a venit toamna si vrea sa-si intre in drepturi.
Stiu ca fetele sunt pe Chat, dar eu nu am cum sa postez acolo decat foarte rar.
Daca vreau sa vad ce ati scris...imi pierd timpul...lingand paginile cu cele aprox. 200 mesaje ce apar zilnic...
Asa ca mai bine ma dau batuta, ca nu am cum sa aflu cum mai sunteti fiecare.
GETA draga, vad ca doar tu ai mai ramas pe aici....
Am o rugaminte la tine, dar fara sa te superi pe mine : avem topic deschis pentru poeziile tale, uite aici :
https://bloguri-culinare.forumgratuit.ro/t75p120-poezii-si-poeti
Te rog frumos sa le scrii acolo, nu de alta , dar sa nu uitam ca aici avem un forum al blogurilor culinare, dupa cum scrie si in link...
Te tzuc cu mare drag !
DOINA G nici de tine nu mai stiu nimic...oare si tu esti pe chat ?
Va doresc tuturor un weekend senin si sa nu uitati ca se schimba ora duminica dimineata !


 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 2i24wvl
Sidy
Sidy

Mesaje : 1668
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 68
Localizare : Oradea

http://sidyskitchen.blogspot.com/

Sus In jos

 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 Empty Re: La o altfel de cafea 2

Mesaj  Geta Joi Oct 22, 2015 1:48 pm

Ciao Sidonia si fetelor,nu ma supar pe tine dar eu nu ma consider poet ,sunt incercari de ale mele slabe fata de adevaratii poeti ,nu-i nici o problema ,o zi frumoasa tuturor si spor la treburi Smile
La noi e o zi frumoasa de toamna ,am dat drumul si la centrala e placut si afara si in casa ,va imbarisez cu drag <3
Geta
Geta

Mesaje : 2400
Data de inscriere : 06/08/2012
Varsta : 67
Localizare : Timisoara

Sus In jos

 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 Empty Re: La o altfel de cafea 2

Mesaj  iuli Vin Oct 30, 2015 9:56 am

Buna dimineata-eu nu am mai intrat pe aci -dar vorba lui Sidy-bate vintul lin de toamna/uneori mai furios/Iar noi punem cite-o haina/ca ne cad frunzele jos- Very Happy - este o epigrama cu citeva constatari aci pe loc Very Happy
Va tuc fetelor -si va doresc sanatate maxima oriunde va aflati... Embarassed I love you
Majoritatea si cele de pe aci din forum -posteaza fie pe FB sau bloguri personale si fac trimiteri pe acolo -asa ca imi dau si eu cu parearea -din lipsa de timp sau alte motive -trec foarte rar sau chiar nu mai trec pe aci.....acum am intrat ca mai am ceva timp la dispozitie in dimineata aceasta-oricum acest forum ramane unul de suflet si de prietenii frumoase.
Un week minunat cu sanatate maxima tuturor oriunde va aflati Exclamation I love you Embarassed
iuli
iuli

Mesaje : 907
Data de inscriere : 29/08/2011
Varsta : 68
Localizare : Craiova

Sus In jos

 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 Empty Re: La o altfel de cafea 2

Mesaj  martagabriela Vin Oct 30, 2015 1:06 pm

ai dreptate finuto.
poate ne hotarim incet,incet sa revenim si aici. SincerESTE DE SUFLET.
Si Sidy are dreptate
martagabriela
martagabriela

Mesaje : 682
Data de inscriere : 03/09/2011
Varsta : 75
Localizare : in Romania =Bacau ..afara ..Sudan (Khartoum

http://ga-tourism.com

Sus In jos

 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 Empty Re: La o altfel de cafea 2

Mesaj  Sidy Dum Noi 01, 2015 6:51 am

 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 2zqvqzr

 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 2q24juw

E duminica, e zi de doliu national, dar eu vi-am adus cafeluta fierbinte...
Prea multe nu mai stiu despre voi, ar stiu ca MARI este in asteptari, trebuie sa vina Alex-ul ei drag si scump, in Anglia...
Noroc cu telefoanele ca asa mai am cate o veste de la voi, dar mi-e dor de zilele can trebuia sa scriu un...pomelnic sa raspund fiecarei fete in parte.
Dar poate din suflet veti simti ceva si va veti reintoarce...daca vreti  Exclamation
GETA nu trebuia sa te superi pe mine ca te-am rugat sa postezi incercarile tale la alt topic...te asteptam in continuare cu comentariile tale zilnice !
Condoleante pentru familiile celor desparuti si insanatosire grabnica ranitilor  Exclamation
Sa aveti o duminica relaxanta in familie si cat mai senina !

 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 2ajxaw1
Sidy
Sidy

Mesaje : 1668
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 68
Localizare : Oradea

http://sidyskitchen.blogspot.com/

Sus In jos

 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 Empty Re: La o altfel de cafea 2

Mesaj  Doina Ghidu Mar Noi 03, 2015 11:17 am

Buna dimineata!
Geta, Iuli, Gabi, Sidy, si celelalte fete care macar mai arunca cate un ochi pe aici! Nu mai comentez absenta de pe forum, ca air se aprind spiritele.
Eu deschid mereu forumul, dar nu am mai scris, pentru ca nu am avut cui sa scriu!
Am reusit si eu sa mai ajung pe la Valeni, din pacate numai o zi, de duminica pana luni (ieri). A fost foarte frumos. Si duminica si luni a fost foarte cald, soare...ziceai ca e plina vara. Dar asta numai pana apune soarele, ca dupa aia...trebuie sa-ti pui paltonul! Seara nu mai poti sa stai afara fara caciula, o canadiana ceva, pe spate, ceva gros in picioare... Dora e in vacanta o saptamana. Au inventat astia acum 15 mii de vacante. Cand eram noi sau copiii nostri la scoala, erau 3 vacante mari si late: de primavara, de vara si de iarna. Probabil au considerat ca se face prea multa carte! si saracii copii sunt prea stresati de atata invatatura!
Simona asteapta, alaturi de cei peste 5000 de bolnavi de hepatita C, un semn care sa le dea o speranta. TOTUL E O MARE MINCIUNA! Nici pana acum nu a inceput marele tratament grozav fara interferon. E un an si jumatate in care ni se tot spune de catre autoritati, pe toate posturile tv: "De luna viitoare incepem" Huuuoooaaa! Mincinosi nerusinati. Am vorbit la spita la "Matei Bals" si se plangeau medicii ca nu li s-a transmis inca nici pana acum(de catre CAS, sau nu stiu de cine) protocolul pentru dosarele pacientilor. Adica, ce analize trebuie sa contina acel dosar, pentru ca pacientii sa poata fi selectati in functie de gravitatea cazului. Ca sa se stie cine incepe primul, cine mai tarziu etc.
In rest...nimic nou. Poate doar faptul ca daca as avea eu o mare putere, as reintroduce pedeapsa cu moartea pentru toti coruptii si jigodiile din tara asta!
Cu bine!
Doina Ghidu
Doina Ghidu

Mesaje : 1312
Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 Empty Event "In Fiecare Fereastra O Lumanare"

Mesaj  Admin Vin Noi 06, 2015 12:16 am

Buna seara, nu am intrat de mult sa scriu ceva aici, desi sunt Admin-ul forumului, dar asa ceva nu se poate :


In aceasta seara, Antena 3, prin Mihai Gadea , CEO la Antena 3, a preluat ideea event-ului "In Fiecare Fereastra O Lumanare"
pentru maine seara ( 07.11.2015), la ora 22:30, "O candela la fereastra", cu o descriere asemanatoare event-ului "In Fiecare Fereastra O Lumanare", fara sa specifice ca ideea a fost preluata din spatiul Facebook.

Majoritatea membrilor forumului, care au si cont de FB, au primit invitatia mea la event, in masura in care sunteti in lista mea de prieteni. Va multumesc pentru timpul acordat, o noapte linistita , iar maine la ora 19:00 sa aprindem o lumanare si sa spunem o rugaciune pentru copiii care nu mai sunt si care sunt ai nostri, ai tuturor.
Va multumesc
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 201
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 68
Localizare : bucuresti

http://blogdesignstudio.blogspot.com

Sus In jos

 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 Empty Re: La o altfel de cafea 2

Mesaj  Doina Ghidu Vin Noi 06, 2015 10:43 am

Asta e Gadea! Nu stiu de ce va mirati. Un "pastor" mincinos si un plagiator ca si prietenul lui, Ponta. Un instigator si un manipulator. Asa s-a ridicat, de fapt, pe spinarea altora. Ce ma mira pe mine, este cum de mai e tinut in functie, dar nu de cloaca lor de la Antene, ci de opinia publica, daca nu ar mai avea audienta, ar "muri" cu siguranta, de la sine. Imi pare rau de Carmen Avram, care e o jurnalista foarte buna, ca a intrat in mocirla de la Antene.
Doina Ghidu
Doina Ghidu

Mesaje : 1312
Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 Empty Re: La o altfel de cafea 2

Mesaj  Admin Sam Noi 07, 2015 4:05 am

Buna dimineata,

completati cuvantul (cuvintele) potrivit(e) starii dvs de spirit si distribuiti



 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 Eunuvr10
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 201
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 68
Localizare : bucuresti

http://blogdesignstudio.blogspot.com

Sus In jos

 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 Empty Re: La o altfel de cafea 2

Mesaj  Admin Sam Noi 07, 2015 4:35 am

Ap. I Ioan 2, 18-29; 3, 1-8


Fiilor, este ceasul de pe urmă şi, precum aţi auzit că vine Antihrist, iar acum mulţi antihrişti s-au arătat, de aici cunoaştem noi că este ceasul de pe urmă. Dintre noi au ieşit, dar nu erau de-ai noştri, căci de-ar fi fost de-ai noştri, ar fi rămas cu noi; ci, ca să se arate că nu sunt toţi de-ai noştri, de aceea au ieşit. Iar voi ungere aveţi de la Cel Sfânt şi ştiţi toate. V-am scris vouă nu pentru că nu ştiţi adevărul, ci pentru că îl ştiţi şi ştiţi că nici o minciună nu vine din adevăr. Cine este mincinosul, dacă nu cel ce tăgăduieşte că Iisus este Hristosul? Acesta este antihristul, cel care tăgăduieşte pe Tatăl şi pe Fiul. Oricine tăgăduieşte pe Fiul nu are nici pe Tatăl; cine mărturiseşte pe Fiul are şi pe Tatăl. Deci, ceea ce aţi auzit de la început, în voi să rămână; de va rămâne în voi ceea ce aţi auzit de la început, veţi rămâne şi voi în Fiul şi în Tatăl. Şi aceasta este făgăduinţa pe care El ne-a făgăduit-o: Viaţa veşnică. Acestea v-am scris vouă despre cei ce vă amăgesc. Cât despre voi, ungerea pe care aţi luat-o de la El rămâne întru voi şi n-aveţi trebuinţă ca să vă înveţe cineva, ci, precum ungerea Lui vă învaţă despre toate şi adevărat este şi nu este minciună, rămâneţi întru El, aşa cum v-a învăţat. Şi acum, copii, rămâneţi întru El, ca să avem îndrăzneală când Se va arăta şi să nu ne ruşinăm de El, la venirea Lui. Dacă ştiţi că este drept, cunoaşteţi că oricine face dreptate este născut din El.

Vedeţi ce fel de iubire ne-a dăruit nouă Tatăl, ca să ne numim fii ai lui Dumnezeu, şi suntem. Pentru aceea lumea nu ne cunoaşte, fiindcă nu L-a cunoscut nici pe El. Iubiţilor, acum suntem fii ai lui Dumnezeu, şi ce vom fi nu s-a arătat până acum. Ştim că dacă El Se va arăta, noi vom fi asemenea Lui, fiindcă Îl vom vedea cum este. Şi oricine şi-a pus în El nădejdea, acesta se curăţeşte pe sine, aşa cum Acela curat este. Oricine făptuieşte păcatul săvârşeşte şi nelegiuirea, şi păcatul este nelegiuirea. Şi voi ştiţi că El S-a arătat ca să ridice păcatele, şi păcat în El nu este. Oricine rămâne întru El nu păcătuieşte; oricine păcătuieşte nu L-a văzut, nici nu L-a cunoscut. Copii, nimeni să nu vă amăgească. Cel ce săvârşeşte dreptatea este drept, precum Acela drept este. Cine săvârşeşte păcatul este de la diavolul, pentru că de la început diavolul păcătuieşte. Pentru aceasta S-a arătat Fiul lui Dumnezeu, ca să strice lucrurile diavolului.


sursa: http://www.doxologia.ro/apostol/ap-i-ioan-2-18-29-3-1-8
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 201
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 68
Localizare : bucuresti

http://blogdesignstudio.blogspot.com

Sus In jos

 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 Empty Re: La o altfel de cafea 2

Mesaj  iuli Vin Noi 20, 2015 7:52 am

Incepe week-andul-eu va doresc sa aveti zile de toamna frumoase cu sanatate maxima oriunde va aflati-eu o sa fac o tura la Bucuresti la Alina- si o sa o sarbatorim pe DELIA noastra scumpa si draga-isi schimba prefixul-LA MULTI ANI CU SANATATE MAXIMA DELIA SCUMPA-IUBIRE,FERICIRE ,ARMONIE IN FIECARE CLIPA ALATURI DE CEI DRAGI Exclamation flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower
iuli
iuli

Mesaje : 907
Data de inscriere : 29/08/2011
Varsta : 68
Localizare : Craiova

Sus In jos

 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 Empty Re: La o altfel de cafea 2

Mesaj  Doina Ghidu Vin Noi 20, 2015 12:26 pm

Buna dimineata Iuliana!
Ce bine imi pare ca ai mai intrat pe aici! Eu ma uit mereu, dar daca nu scrie nimeni, nu mai scriu nici eu.
Asa e, incepe weekend-ul, si tare imi doresc sa fie unul linistit, fara evenimente. Ca, dupa cum stim cu totii, ultimele au fost tare agitate, durerose, urate...
Eu azi ma chinui sa fac ceva de mancare. Zic ca ma chinui, deoarece nu stiu ce supa sau ciorba sa fac. Felul II e foarte clar: limba de porc cu praz si masline. Dar ciorba sau supa....nu reusesc sa ma hotarasc!
Ii urez si eu de pe acum Deliei, un mare si cu drag LA MULTI ANI! Sa fii sanatoasa si iubita! Sa ti se imdeplineasca toate dorintele cat mai curand!
Va pup pe toate. Pa!
Doina Ghidu
Doina Ghidu

Mesaje : 1312
Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 Empty Re: La o altfel de cafea 2

Mesaj  martagabriela Vin Noi 20, 2015 1:12 pm

buna ziua
ce ma bucur cind primesc mesajul de la Adi ca cineva a intrat pe forum.
Intru ce-i drept si pe facebook,acolo pot posta si poze dar tot forumul e de suflet pentru mine.
Asa ca va sarut si astept sa ne vedem si aici
martagabriela
martagabriela

Mesaje : 682
Data de inscriere : 03/09/2011
Varsta : 75
Localizare : in Romania =Bacau ..afara ..Sudan (Khartoum

http://ga-tourism.com

Sus In jos

 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 Empty Re: La o altfel de cafea 2

Mesaj  Doina Ghidu Dum Noi 22, 2015 1:02 pm

Pai si pentru mine, la fel, Gabi! Buna, te pup!
Doina Ghidu
Doina Ghidu

Mesaje : 1312
Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 Empty Re: La o altfel de cafea 2

Mesaj  martagabriela Dum Noi 22, 2015 3:00 pm

Si noi te pupam Doina
martagabriela
martagabriela

Mesaje : 682
Data de inscriere : 03/09/2011
Varsta : 75
Localizare : in Romania =Bacau ..afara ..Sudan (Khartoum

http://ga-tourism.com

Sus In jos

 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 Empty Re: La o altfel de cafea 2

Mesaj  Doina Ghidu Lun Noi 30, 2015 10:31 am

La multi ani tuturor celor care azi isi sarbatoresc ziua numelui! La multi ani de Sfantul Andrei!
Doina Ghidu
Doina Ghidu

Mesaje : 1312
Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 Empty Re: La o altfel de cafea 2

Mesaj  martagabriela Lun Noi 30, 2015 3:56 pm

LA MULTI ANI ANDREI SI ANDREE
LA MULTI ANI ANDREEA, FIICA ANENEI
LA MULTI ANI MELISA -ANDREEA
martagabriela
martagabriela

Mesaje : 682
Data de inscriere : 03/09/2011
Varsta : 75
Localizare : in Romania =Bacau ..afara ..Sudan (Khartoum

http://ga-tourism.com

Sus In jos

 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 Empty Re: La o altfel de cafea 2

Mesaj  Doina Ghidu Dum Dec 06, 2015 1:22 pm

LA MULTI ANI de Sfantul Nicolae!
Doina Ghidu
Doina Ghidu

Mesaje : 1312
Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 Empty Re: La o altfel de cafea 2

Mesaj  Doina Ghidu Joi Dec 17, 2015 11:31 am

Buna dimineata!
ADI, ce peisaj minunat ai pus! Pacat ca nu mai intra nimeni aici!
Multumesc pentru aceasta imagine, cu drag!
Doina Ghidu
Doina Ghidu

Mesaje : 1312
Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 Empty Re: La o altfel de cafea 2

Mesaj  Admin Joi Dec 24, 2015 6:39 am

E vremea colindelor, vremea bucuriei,
când minunea nasterii Mântuitorului cuprinde sufletele si le înnobileaza.
Fie ca Magia Sarbatorilor de iarna, cu zvon de cântece si clopotei,
sa va aduca fericire, sanatate si bunastare. Sarbatori fericite!
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 201
Data de inscriere : 11/09/2010
Varsta : 68
Localizare : bucuresti

http://blogdesignstudio.blogspot.com

Sus In jos

 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 Empty Re: La o altfel de cafea 2

Mesaj  Geta Vin Dec 25, 2015 1:14 pm

Siguranta vine din statornicie.
Stralucirea din cunoasterea,caldura sarbatorilor de iarna vine din inimile noastre.Craciun fericit!
Geta
Geta

Mesaje : 2400
Data de inscriere : 06/08/2012
Varsta : 67
Localizare : Timisoara

Sus In jos

 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 Empty Re: La o altfel de cafea 2

Mesaj  Sidy Mier Dec 30, 2015 6:48 am

Pentru toate Gustoasele si toti Gustosii mei dragi :

 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 16mjw5
Sidy
Sidy

Mesaje : 1668
Data de inscriere : 12/09/2010
Varsta : 68
Localizare : Oradea

http://sidyskitchen.blogspot.com/

Sus In jos

 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 Empty Re: La o altfel de cafea 2

Mesaj  Geta Vin Ian 01, 2016 5:26 pm

° 。 ° ˛˚˛ * _Π____*。*˚
˚ ˛ •˛•˚ */________/~\。˚ ˚ ˛
˚ ˛ •˛• ˚ | 田田 |門| •
இڿڰۣ-ڰۣ— இ ڿڰۣ-ڰۣ 2016 La Multi Ani !!!
Geta
Geta

Mesaje : 2400
Data de inscriere : 06/08/2012
Varsta : 67
Localizare : Timisoara

Sus In jos

 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 Empty Re: La o altfel de cafea 2

Mesaj  Doina Ghidu Joi Ian 07, 2016 11:34 am

LA MULTI ANI tuturor celor care poarta numele Ion / Ioana!
LA MULTI ANI Mary Bondoc, de la Galati!
Sa aveti cu totii multa sanatate si tot ce va doriti!
Doina Ghidu
Doina Ghidu

Mesaje : 1312
Data de inscriere : 09/09/2011
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

 La o altfel de cafea 2 - Pagina 28 Empty Re: La o altfel de cafea 2

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 28 din 29 Înapoi  1 ... 15 ... 27, 28, 29  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum